Sefirin Kızı 13.Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 16 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/pqjmo

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sancar’ın “Nare” deyişiyle yıllar sonra nefes alan Nare, adaletin değil merhametin sesine kulak verir. Onu yıllar önce kovan Sancar’ın pişmanlık acısıyla hemhal olur, onu göğsüne basar. İki can beraber ağlayıp beraber kanarlar. Ama ne Nare Sancar’ı affedebilir, ne de Sancar Efe kendisini.

Sancar, vicdan mahkemesinde hem Akın’ın hem de kendisinin kalemini kırar. Var gücüyle Akın’ı aramaya başlar. Akın ise, Müge’nin elinde işkencelerin en büyüğünü çekmektedir.

Menekşe, Kavruk’un söz merasiminde Nare ve Gediz’e büyük bir iftira atar. Sancar bir kez daha kıskançlığının kurbanı olup Nare ve Gediz’in de kalemini kıracak mıdır?

7 Yorum Var

 1. Nigar

  13 Mart 2020 - 08:38

  Cok guzel gidiyor devamini diliyorum

 2. Anonim

  10 Mart 2020 - 14:54

  Bence affetme, sevmeyi bilmeyen saygı bilmeyen iç güdüsü ile hareket eden biri sancar, hoş oynadığı bütün rollerde aynı, deli danalar gibi düşünmeden ortalığı yangın yerine çeviriyor, affetme dizide belki ölmüyorsunuz ama gerçekte malesef böyle adamlar çekilmez isterse karun kadar zengin olsunlar. Hayat dediğin nedir ki iş aş birkaç güzel gün, değmez ne aşk ne meşk koca bir yalan. Leyla mecnunla evleneydi efsane olmazdılar masal hepsi. Uzun lafın kısası dizi de olsa ADAM gibi ADAM KADIN gibi KADIN görmek istiyoruz, çalışan üreten değer yargıları olan şeref haysiyet sahibi insanların hikayelerini çekin biraz topluma fayda sağlayın.

  • yasemin

   13 Mart 2020 - 22:22

   Bunu yazan kimse adını yazmamış galiba ayakta alkışlıyorum bütün fikrine katılıyorum tebrikler

 3. Menekşe sevmeyen

  10 Mart 2020 - 08:04

  O gereksiz menekşe nin sinsi bakışları, kavruk ağlarken alaycı bakışları, hep iyiler kaybetmesin lütfen onu katil sapkın eski sevgilisine kaçırın, annesi ve abisini de alsın yanına ,nasıl olsa onlar birbirini imha eder , biraz temizlik olur, ve müge de akın dan hem bunca yılın hemde dizideki kadınların intikamını alsın

 4. süheyla

  10 Mart 2020 - 01:04

  Dövüş-kavgayla geçen bir çekişme. Sancar karısı gereksiz Menekşe yi boşayıp NARE ile evlenmeli. Kızı ile birlikte mutlu mesut yaşamalılar. Sefir gebersin. Akın gebersin. Müge onu bayılttı ancak tekrar canlanır o pislik.. Muğlada geçen güzel bir dizi. Ama entrika ve kötülük kazanırsa beş para etmez..

 5. Gül

  10 Mart 2020 - 00:02

  Menekşe 👎👎 lütfen birde hamilelik veya yalandan hamilelik yaratmayın . Diziden çıkarın lütfen, çok itici ve gereksiz 👎👎

  • Menekşe sevmeyen

   10 Mart 2020 - 08:06

   Nereyi kaçırdık acaba 🥺😔 kim hamile

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.