Sefirin Kızı 14.Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 14.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/omlex

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

3 Yorum Var

 1. HAYAT

  20 Mart 2020 - 14:08

  Nare zaten Gedize çok yakışıyor da ama biz Narenin zarar görmesinden usandık artık Narenin zarar görmiyeceği bölümler başlasa artık Nare bu kadar ağlamasa gülmek ona çok yakışıyor yaaaa kadınları bu kadar ağlatmasanız acaba o evi de düzeltin artık içimize fenalık geldi. Lütfen daha güzel bölümler bekliyoruz Menekseyle Akını çıkarın diziden lütfen bu arada bu ortamda devam edebilecek misiniz keske birkac bölüm çekip öyle bıraksanız bizler sizleri göremiyecegiz neyse Neslihan Atagül yoksa ben de kitap okurum tek seyrettigim dizi sizlere kolay gelsin çok güzel bir dizi Nare Gediz debam

 2. Anonim

  17 Mart 2020 - 19:50

  Valla Gediz hakediyor en çok Nare’yi.

 3. Sibel

  17 Mart 2020 - 08:18

  Hop ka. E alıyorsun ?oyuncak mı ? Yakışmadı sana

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.