Sefirin Kızı 14.Bölüm Önizleme

Sefirin Kızı 14.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 23 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/fc80z

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

1 Yorum Var

  1. Menekşe sevmeyen

    25 Mart 2020 - 00:46

    Menekşe karakterini hiç sevmedim, ama ailesini bu kadar aşağılamak, fakirliğini, acizliğini bu kadar göze sokmak, ver parayı hapse girsin, oynasın, ağlasın, fakir kız kocasının gözüne girmek için annesini evinden sofrasından bir göz kaş işareti ile kovsun… Efe kadının sancar ın, yokluk bilip, geldiği gördüğünü unutup kendisi evlatları hariç herkese maddi bir değer biçmesi, alması, satması, kovması, o gelsin bu gitsin para da benim, kanun da benim memlekette polis de yok şikayet edecek, katil olmasın diye Sancar in evinde kalan nare, çalarak zengin olmuş, saygın aileler, sonsuz imkanlar, valla kafam almıyor artık bazı manevi değerleri de değersizleştirmemeye gayret edelim. Melek ve kavruk un masumiyeti kurtarmaz.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.