Sefirin Kızı 22.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sefirin Kızı 22.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 5 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1vxl6

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Nare ve Sancar’ın kızları hakkındaki savaşları çok sert başlar. Sancar velayet davasında Nare’nin deli raporunu kullanmaz. Ama sağ gösterip sol vurur ve çok daha acıtıcı bir kurşunla Melek’in geçici velayetini almayı başarır.

Nare de sert oynamaya karar verir ve velayet konusunda yardım istemek için Gediz’e gider. Ama Sancar’ın ilk hasımlık hamlesi olarak Gediz’e de bir sürprizi vardır ve bu surpriz Gediz’i en zayıf yerinden vurur.

Gediz de canını çok acıtan bu hamleye cevap verir ama verdiği cevap Sancar’ın Yahya ile birlikte Kahraman’a karşı oynadığı oyunu tehlikeye atacaktır.

Halise mahkemede Menekşe’nin kötü bir üvey ana olduğuna şahitlik edince, Sancar geçmişte neler olduğundan şüphelenir. Elvan’ın yanıtları, evlat için evlenen Sancar’ın evlat için boşanma kararı almasına neden olur.

Şimdi sıra, her şey için Nare’den af dilemektedir.

4 Yorum Var

 1. Anonim

  30 Eylül 2020 - 21:18

  Çabuk gel yeni bölüm

 2. sbl

  29 Eylül 2020 - 16:29

  gidicem de gidicem bi gidemedi

 3. Zuzu

  29 Eylül 2020 - 15:44

  Anlaşılan saçmalayacak. 👎🏻👎🏻

 4. Dizi kurdu

  29 Eylül 2020 - 08:59

  Bence ,akın çocuğu doğmadan menekşenin karnına koy, marifet burda, ne o doğduktan sonra herkes koyar menekşenin yanına. Anlaşıldı konu bulamiyorlar bundan sonra muhteşem kötüler akın ve menekşe izliceksiniz zira ben daha fazla fragmana bile bakmam.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.