Sefirin Kızı 25.Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qioaw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sancar Alacakuş’u serbest bırakmıştır, Alacakuş da yavrusunu alıp uçacaktır ama bunu yavru kuşa nasıl anlatacaklardır? Nare ve Sancar kendi acılarını bir kenara koyup kızlarına bu ayrılığı anlatmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar ama Nare veda zamanı yaklaştıkça dağılır.

Bir yanda kızını babasından ayırmak, bir yanda yine köksüz kalmak, bir yanda da affedememek. Ne ayrılabilir ne kavuşabilir; bir arafta kanayıp durur.

Sancar ise sevdasını ve kızını uğurlar, bütün hesaplarını kapatır ve uçuruma çıkar ama kader, onlar için destanı baştan yazmaktadır. Bu sefer Alaca’nın değil, efesinin yere çakılacağı bir destan.

3 Yorum Var

 1. Sbh

  22 Ekim 2020 - 01:10

  Yaaaa valla ilk defa Engin Akyürek in dizisini zorla izliyorum hatta artık izlemiyorum yeter artık içim şişti kız diziye başlayalı ağlıyor Sancar ağlıyor yeter da . Tamam anladık ısrarla kavuşamıyolar senaristler belliki başka bişey bulup hikayeyi uzatamıyolar da bu nedir gerçekten şiştik artık bu dizi bitmiştir benim için Engin in yeni dizilerini bekliycem 💕

 2. Sabriyeyeldan

  20 Ekim 2020 - 22:53

  Artik izlenmez menekseyle akinimi izleyecegiz

 3. Yildiz

  20 Ekim 2020 - 08:39

  Oh ki oh yine nefes nefese izleyeceğiz

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.