Sefirin Kızı 47.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sefirin Kızı 47.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 5 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/3c5k9

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Sancar kolları arasında yitip gitmekte olan Kavruk’u kurtarmak için kendini yakmayı göze alır. Kavruk ölümle yaşam arasında gidip gelirken, Sancar bir de Mavi’nin başına gelenlerle sarsılır. Mavi’nin Sancar’ı kurtarmak için aldığı risk ise Sancar’ın kalbini kırarak başka bir çatışmanın da fitilini ateşleyecektir.

Zehra, Kavruk’tan gelen haberle hayatının en büyük acısını yaşarken, artık hiç olmadığı kadar kararlı bir duruş sergilemeye karar verir. Halise haricinde herkes onun yanında olmaya çalışırken, bu konudaki en büyük destekçisi de yine Sancar olacaktır.

Otoritesi hiçe sayılan Halise, ona kazan kaldıran bütün çocuklarını kontrol altına almaya çalıştıkça yenilgiye uğramaya devam eder. Her geçen gün daha merhametsiz bir insana dönüşürken çok daha tehlikeli bir yola savrulacaktır.

Sedat ve Güven’in tekrar tesis edilen iş birliği Sancar’ın planıyla güçlü bir darbe alır. Bu nedenle aralarına akıl almayacak birini daha katmayı düşünürler. Diğer yandan Sedat, Güven’in karşısına şeytanı kıskandıracak bir planla çıkar.

Konakta ise bambaşka bir heyecan vardır. Herkesin artık kötü günleri de geride bırakmış olmayı dileyerek bir araya geldiği organizasyon bazı sırların da ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

4 Yorum Var

 1. Evdeki saf

  3 Nisan 2021 - 23:30

  Lale devri dizisinin de başrolü ayrılmıştı, yerine gelen daha güzel oynamıştı ve konuları süper bağlamışlardı. Bu dizide olmadı, hemde hiç olmadı. Çok kötü 👎 fragmanı bile izleyesim gelmiyor

 2. Mavisever

  3 Nisan 2021 - 11:37

  Heyecanla pazartesiyi bekliyorum. Mavi Sancar muhteşem uyum. Sancar efe artık zeybek oynasa.. mavi ile mutlu sahneler bekliyoruz

 3. Anonim

  2 Nisan 2021 - 17:17

  Başta pek sevmemiştim maviyi ama şimdi sevmeye başladım ama yine izlemiyorum.

 4. Ayşe sibel

  2 Nisan 2021 - 02:43

  Tuba Büyüküstün diziye başlayınca izlemeye başladım çok severek izliyoruz ailece….

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.