Sefirin Kızı 5.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Sefirin Kızı 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/tjh5b

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Sancar ve Gediz ortaklığı bitiyor mu?

Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır.

Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır.

Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.” Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır.

Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak.

19 Yorum Var

 1. zeynep

  18 Ocak 2020 - 22:11

  Oyuncular için izliyorum. Neslihan her zaman olduğu gibi harika senarist lazım senoryo çıkmaza girdi gibi geliyor bana ondan sonra da Neslihan ile Enginin dizisi tutmadı diye magazin programları ver yansın eder.

 2. Anonim

  16 Ocak 2020 - 19:41

  Fragman niye yayınlanmıyor

 3. Burcu

  15 Ocak 2020 - 04:51

  Bu dizide oyuncular, herkes hersey coook iyi kutluyorum. Ama gercekten en zayif taraf senaryo! Konu da cook iyi, ama babasi sahneler cok uzun. O Gediz ne kadar iyi oynuyor! Onu tanimiyordum ne kacirmisim meger. Ulkemizde ne iyi oyuncular var ! Tabii Neslihan h harika, her zaman oyle. Oyle fazla egitim , yurtdisi kurslar filan da yok ta, kendini yetistirmis bir buyuk yetenek! Yurt disinda da egitim sansi olsa tam oscarlik ! Hayranim! Kara sevda da cok iyi idi! Her kisiligi, duyguyu cok iyi inceliyor, o kisiliklerin mimiklerini yaratiyor sanki!
  Ben de Gediz Nare diyorum.

  • zara

   15 Ocak 2020 - 16:48

   Bende katılıyorum Neslihanın rol yeteneği mükemmel kişiliği mütevaziliği harika gerçekten sanat için çalışan biri tabiata hayvanlara duyarlılığı da ayrı bir konu seni ayakta alkışlıyorum böyle devam et kimselere aldırma bu diziyi senin için seyrediyorum tebrik ederim yolundan hiç şaşma

  • Anonim

   15 Ocak 2020 - 20:19

   Çocuk neden söylemez kendine eziyeti elinden tutup kuzu kuzu gider analık la o anda bağırarak söylemeli ki inandırıcı olsun. Birde bu kameralar her yerde var ama bir tek zenginlerde yok . Engine de gıcık oldum biraz oyun tarzını değiştirsin artık her rolde aynı.

 4. nezihe

  15 Ocak 2020 - 02:10

  İnandırıcılığını kaybediyor. Bu kadar aşağılık sefir olabilir mi? Kızına yapılanları görmemezlikten gelen bir adi adam. Ya MELEK çok acınacak halde babası evin içine kamera yerleştirse bütün oyunları, kızına yapılacak eziyetleri görecek. Şu çocukların sırtından geçinmeyi bırakın artık. Reyting uğruna dizilerde çocuk işkencesi, ezilmesi görmek istemiyoruz.. Çocuk dizisi ve bu dizideki entrikalardan memnun değiliz. Görgüsüz köylüler, göklere çıkarılmış bütün hile onlarda şehirli uygarlar saf rolünde. Çok acıklı bir dizi.. Gedizin annesi çok sevimsiz ve acımasız evine gelen kişiye söylediği laflar çok kötü. Zenginliğin batsın senin görgüsüz kadın. Bir de şirret kaynana var. Gelinlerinde ayrım yapıyor. çocuğu taciz eden bir üvey anne. doğrusu hiç çekilmiyor…

 5. Selin

  15 Ocak 2020 - 00:27

  Oyuncular yüzünden seyrediyoruz biraz yoğunlaşın senaristler … elinizde en iyi starlar var ancak, çalışmalarınız iyi yansımıyor bize lütfen ayıp ve yazık etmeyin …ya da yazan grup değişsin iyileri gelsin acil

 6. yasemin

  14 Ocak 2020 - 20:45

  Bence senaryoda bir terslik var gerçekten kuvvetli değil Gedizle Nareye bayiliyorum çok iyi bence Gedizle olsun, öbürü piskopat gibi deli deli hareketler nedir bu bir de dizide sinirlendiğim Melege yapilan hareket Melek o evde eziyet görmemeli piskopat uvey anne yapmayin bir kere Efeden çok korkuluyorsa bu nasil hareket ve de bizler üzülen çocukları seyretmek istemiyoruz bu dizi kendini toparlamazsa cok sürmez biter Neslihan Atagül’e bayiliyorum sırf onun için seyrediyorum ama boyle giderse insanlar seyretmeyi bırakır lutfen yazdiğimız yorumlari okuyun duzeltin yazik etmeyin ustelik Melege annesi istemediğin hiç birseyi yapma dedi çocuk ağzini acmiyor duzeltin lutfen diziyi

  • mimoza

   15 Ocak 2020 - 08:11

   Bence de toparlayin diziyi yazık Melek için düzgün senaryo yazın

 7. Selin

  14 Ocak 2020 - 16:15

  Engin için seyrediyoruz senaristler, Oyuncular çok iyi diye iyi yazmıyorsunuz heralde dizi kopuk gidiyo .çukura bakmıyoruz gerçekten ancak, biraz yoğunlaşın senaristler

  • mekri

   14 Ocak 2020 - 18:58

   katılıyorum… sanki dizi döngüye girdi.. zorlama bir sefirin kızı gediz ilişkisi aşk olmadan izleyeceğiz sanırım.

 8. Burcu

  14 Ocak 2020 - 15:27

  Dizi iyi gidiyor

 9. Anonim

  14 Ocak 2020 - 07:52

  Bu engin akyurege piskopat sevgili rolü yapıştı , narine yaptıklarını nareye yapıyor, ama sıkıyor artık. Ne öyle kafadan hasta gibi bi oraya bi buraya saldırıp duruyor bu arada çoluk çocuk zarar görüyor bide dinlemeyi öğretin senaristler ortalık yeteri kadar tarumar zaten.

  • ...

   14 Ocak 2020 - 16:46

   Katılıyorum 👍🏻

   • dizikolik

    14 Ocak 2020 - 18:50

    bende katılıyorum hatta izlerken bir ara herkez anne baba olmamalı dedim…kızın büyük birey gibi ben zarar göriyim de sevdiklerim üzülmesine çalışmasına üzüldüm.

    • Erzurum

     14 Ocak 2020 - 23:21

     Bencede bir sıkıntı var, şeytan gibi köylüler, saftırak eğitimli kentliler, tecavüze uğramış 18 yaşında bir kız vücudu yaralı bereli ertesi gün başkası ile gerdeğe giriyor ve bebeğin sevdiği adamdan olduğuna 100/100 emin bide yardan daha önce atlamış bir büyük dede hikayesi çok zorlama var çooookk böyle giderse hikaye inandırıcılıkta zora girecek

     • Yeşim

      15 Ocak 2020 - 23:26

      İyi seyredin derim, kendini atma gerdekten sonra, tecavüz gerdekten önce

     • Deniz

      17 Ocak 2020 - 22:01

      lutfen artik fragman yayinlansin

 10. Aslan

  13 Ocak 2020 - 23:50

  Süperdi👏🏻👏🏻

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.